čtvrtek 9. října 2014

One skirt and autumn

Taky si věčně říkáte, jak zkombinovat tu jednu černou sukni, která se Vám čistě náhodou zabydlela na několik měsíců,let v šatníku? Pokud Vás už fantazie na všelijaké kombinace začíná opouštět, připravila jsem pro Vás 3 outfity pro inspiraci. Základem je samozřejmě univerzální černá sukně,která se hodí jak na podzim, tak i později na zimu. Zde jsou mé 3 top looky na podzim:


1. Black and pink
Monochromatické outfity jsou hitem stále. Připadá mi,že čím dál více blogerek volí tento ,,styl" oblékání. Kouzlo je v jeho prostotě a nedbalé eleganci. Navíc šedý rolák na zimu mít musíte a černý kožený křivák by vám chybět také neměl. Štávu celému mochromatickému looku dodají růžové tenisky. No nepřipadá vám tento outfit jako stvořený pro podzim? :)


2. 90´s
Trend ,,devadesátek" je na ulicích k vidění už taky nějaký ten pátek. Proto, jestli si libujete v retro módě a kožené batůžky s denimovou bundičkou vám nejsou cizí,je pro Vás tenhle look ten pravý.
one skirt and autumn


3. Like a lady
Třeba retro není váš šálek kávy,ale zato pro Vás nejsou šaty ani uhlazený elegatní styl problém. Tohle je tedy outfit přímo pro Vás. Navíc oversized kabáty byly v kurzu už minulou zimu a bude to tak i pro tu letošní. Stačí ještě přidat nějakou roztomilou košili,chelsea boots, beanie a máte vystaráno! :)
P.S.: Stejně je nejlepší ta vintage kabelka! Sorry kluci,už jsem zadaná s touhle kráskou! :D

one skirt and autumn
              
                                             sukně: ODKAZ ZDE

Žádné komentáře:

Okomentovat